Dychnij na lufcie

Joga, warsztaty i zajęcia dla dzieci na świeżym powietrzu

"Dychnij na lufcie" to projekt promujący wspólne i aktywne spędzanie czasu. W programie joga oraz wiele wydarzeń i warsztatów skupionych wokół idei promowania zdrowego stylu życia. Prócz zajęć jogi dedykowanych różnym grupom wiekowym organizatorki zapowiadają wiele innych niespodzianek; m.in.,  warsztaty ekologiczne, koncert relaksacyjny mis i gongów oraz warsztaty z technik głębokiego relaksu..

Jak mówią pomysłodawczynie:

Dychnij na lufcie to wydarzenie ze śląskim akcentem, 

​Dychnij na lufcie, znaczy przyjdź na świeże powietrze i odpocznij.

​Dychnij -  odpocznij, odetchnij,

​Luft - świeże powietrze i bez luftu żyć nie można.

​A w naszym projekcie Dychnij na lufcie to joga na trawie, na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Będą też zajęcia relaksacyjne i te bardziej intensywne, warsztaty i zajęcia dla dzieci.

Na niedzielne poranki w Parku Kościuszki zapraszamy 8 lipca, 12 sierpnia i 16 września 2018 r.  Spotykamy się o godz. 10 przy wieży spadochronowej*. ​

Wstęp wolny

*W razie niepogody wydarzenia odbędą się w Ceglana Gym (Katowice, ul. Ceglana 67C), tuż obok parku, również w nieodpłatnej formule.

 

Autorki projektu:

Ania Sowińska i Natalia Staninska - nauczycielki jogi z pasją i miłością. Joga i zdrowy tryb życia to nasz wybór, którym chcemy się dzielić. Poza jogą ważne dla nas jest  środowisko i to co dzieje się wokół nas. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć projekt, który nie jest tylko jogą, ale również warsztatami ekologii, zajęciami dla dzieci i głębokiej relaksacji i mindfullness. Chcemy uświadamiać, że dbanie o to co mamy jest bardzo ważne – zdrowie, ciało, środowisko, higiena psychiczna, relaks i odpoczynek. Więc skoro mieszkamy w Katowicach, postanowiłyśmy działać tutaj, otwierając się na mieszkańców naszego miasta i okolic!

 

Kontakt: 

dychnijnalufcie@gmail.com

FB@dychnijnalufcie

https://dychnijnalufcie.pl