Ewangelia według... Kobiet

Musical w wykonaniu Teatru Franciszka

Musical „Ewangelia według... Kobiet”

22 maja godz. 19.00 Katowice Miasto Ogrodów

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - cóż, wygląda na to, że nawet Jezus nie uniknął takiego obrotu sprawy... Historie czterech ewangelistów znane są nam aż nadto. Od dzieciństwa uczymy się: Mateusz, Marek, Łukasz, Jan. A gdyby tak móc przeczytać Ewangelię według św. Elżbiety? Ewangelię według św. Maryi? Ewangelię według... Kobiet?

Cóż, przeczytać nie możemy... Jesteśmy w stanie zrobić o wiele więcej: ,,Ewangelia według... Kobiet" pozwoli nam zobaczyć, usłyszeć, by ostatecznie z zaskoczeniem odnaleźć się w historiach przedstawianych na scenie przez biblijne kobiety i odczytać sens ewangelicznych prawd na nowo.

W spektaklu  u boku Teatru Franciszka wystąpią  zaproszone do współpracy wokalistki
i muzycy pochodzący z różnych stron Polski.

Scenariusz i reżyseria: Mariusz Kozubek

Muzyka: Piotr Solorz

Czas trwania 140 min. z antraktem

Bilety w cenie 15-30 zł dostępne na ticketportal.pl

Więcej na:

teatrfranciszka.com

www.facebook.com/franciszki/

Spektakl otrzymał wsparcie Katowice Miasto Ogrodów w ramach projektu Mikrogranty.