Pluton, staje się planetą

Premiera nowego albumu grupy The Party Is Over

The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro.
Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2016 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy. Michał, głównie na polu rocka, Daria - soulu. Doświadczenie zebrane z tych gatunków słychać w kompozycjach Michała i imponującej skali głosu Darii. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem 
z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem.

 

Na wiosnę ruszają w kosmiczną trasę po Polsce, która jest odpowiedzą na ich najnowszy album "Pluton, staje się planetą". Na te chwile Ep 1 PLUTON zostanie wydana w digitalu w ramach Agora Music. Druga część pojawi się w formie fizycznej tworząc wspólny albumu.

Premiera albumu: 18 marca 2020!

Śledźcie na Facebooku profil The Party Is Over

INFORMACJE O HYDRZE:

Daria: " Hydra to trójgłowy mityczny potwór i zarazem jeden z księżyców Plutona. Tworząc ten utwór wiedzieliśmy na co się piszemy i świadomie wybraliśmy inny sposób przekazu. Moje leniwe rapujące melorecytacje osadzone w ciężkich, chłodnych elektronicznych brzmieniach, dają wrażenie intymnej rozmowy samej ze sobą. I o to mi chodziło"  

PLANETARNY TOUR

Tak nazywa się nadchodząca trasa duetu The Party is Over promująca ich najnowszy album "Pluton znów staje się planetą"

9 planet

9 miast

9 koncertów

Historia która łączy wszystkie te liczby, rozpoczęła się wraz z myślą która przebija się przez ich cały najnowszy materiał. Daria i Michał przekazują światu wiadomość prosto od Plutona, który kilkanaście lat temu został wykluczony ze składu planet zasadniczych stając się planetą karłowatą.

"Szukając nazwy do albumu, która połączyłaby sens naszego przekazu i chłód trip-hopowego brzmienia wpadliśmy na Plutona. Zgodnie uznaliśmy, że nie godzimy się na jego "wykluczenie" 
i chętnie przyznamy mu status pełnoprawnej planety. Pozwolimy mu wrócić na swoje miejsce 
i polubimy go takim jaki jest."

Utwór "Pluton staje się planeta" to w zasadzie dyptyk, który dodatkowo wzmocniony koncertem przy użyciu impresyjnych wizualizacji uzmysławia jak wiele łączy nas ze światem i kosmosem. Jak mali jesteśmy i jak w tej małości, pięknie niezwykli.