Katowicka Giełda Płytowa

10 Stycznia 2018 roku

Katowicka Giełda Płytowa

Giełda płyt winylowych kaset magnetofonowych oraz płyt CD

Po bardzo udanej edycji grudniowej, zapraszamy na kolejną odsłonę Giełdy Płytowej w Katowicach. Jest to kontynuacja dotychczasowego wydarzenia organizowanego w tym miejscu regularnie. Wraz z Miastem Ogrodów i Strefą Centralną tradycyjnie przygotujemy tysiące płyt winylowych kaset magnetofonowych oraz płyt CD. Edycja styczniowa okraszona będzie jeszcze większą ilością atrakcji muzycznych. Na najbliższej Katowickiej Giełdzie płytowej w Strefie Centralnej będziemy celebrować jubileusz 45 rocznicy wydania jednego najsłynniejszych albumów w historii muzyki : PINK FLOYD - Dark Side Of The Moon. Będzie także muzyka na żywo i losowanie nagród, także tych związanych z zespołem Pink Floyd! Nie zabraknie także strefy odsłuchowej oraz miejsca dla najmłodszych odwiedzających (kącik młodego słuchacza).
Pozdrowienia

Info dla wystawców:
Stoiska maksymalnie 6 metrów (płatność 15 pln wpisowe, w tym jeden metr wystawienniczy, następnie za każdy rozpoczęty metr 10 pln) Dysponujemy stołami szerokości około 180 cm w ograniczonej ilości, będziemy je przydzielać po równo dla każdego jednak dla własnej wygody (szczególnie duzi wystawcy) zalecamy także zabranie własnych stolików. Zapisy poprzez wiadomość na fanpage FB

Miasto Ogrodów 2018