Projekt ABBA

Finał XII Metropolitalnego Święta Rodziny

Koncert finałowy XII Metropolitalnego Święta Rodziny pt. „Projekt ABBA”

Kiedy: 21 maja, godz 18
Gdzie: Sala koncertowa Miasta Ogrodów

Występują:

Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia
Paweł Tomaszewski Band
Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt wokal
Anna Szostak dyrygent

Największe hity słynnego szwedzkiego zespołu ABBA w aranżacji Pawła Tomaszewskiego na koncercie wieńczącym obchody 12. Metropolitalnego Święta Rodziny.
W programie nie zabraknie takich przebojów lat 70. jak „Mamma Mia”, „Super trouper”, „Money, Money, Money” czy „Waterloo”. Całość wieczoru zamknie flagowa „Dancing Queen”, która swego czasu dotarła na 1. miejsce amerykańskiej listy przebojów. Cameracie Silesii, czołowej w Polsce kameralnej grupie śpiewaczej, towarzyszyć będzie wokalistka Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt.  Akompaniować im będzie międzynarodowej sławy pianista jazzowy Paweł  Tomaszewski ze swoim zespołem.

Bilety: 5 zł  do nabycia w siedzibie Ticketportalu (plac Sejmu Śląskiego 2) lub TUTAJ