Mindfulness

Mindfulness

Spotkanie z Balakhilya das

Mindfulness to sztuka przeżywania życia w uważny, troskliwy i świadomy sposób. Sztuka odnajdowania samego siebie w chwili obecnej i radzenia sobie z emocjami i stresem. Dotychczas technika ta była jedynie domeną joginów, ale dziś sztuka ta dostępna jest dla każdego.

Mindfulness nie jest relaksacją czy psychoterapią. Nie jest też sztuką robienia uników przed otaczającymi nas problemami, ani też techniką tłumienia myśli, emocji czy uczuć. Jest raczej wyjściem im naprzeciw, ponieważ uczy jak praktycznie kontrolować swoje emocje i radzić sobie ze stresem.

Będziemy mieli okazję zgłębić sztukę medytacji Mindfulness od jednego z największych autorytetów w tej dziedzinie. Balakhilya das, światowej sławy jogin, który zaprezentuje wykład na temat Mindfulness, poprowadzi również praktyczną część medytacji, między innymi techniki medytacji z oddechem.

Zapraszamy bardzo serdecznie.

Kiedy: wtorek 20 sierpnia, godz. 18:00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, Sala Koncertowa

Wstęp bezpłatny. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia. Wstęp dla dzieci - od 12 roku życia. 

 

WYDARZENIE ZEWNĘTRZNE, KTÓREGO ORGANIZATOREM NIE JEST KATOWICE MIASTO OGRODÓW.

WSZELKIE PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ DO ORGANIZATORÓW:

www.mantra.pl/katowice

www.balakhilya.com

Facebook: @Medytacja Śląsk

Tel. 572 599 764

Powrót