IX Katowicki Radar Muzyczny

Temat: Kanały promocji dla niezależnego artysty

Kiedy: 26 lutego o godzinie 17.30

Gdzie: sala 211, Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2)

Temat spotkanie: „Realne kanały promocji dla niezależnego artysty”

Prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu lub
za pomocą formularza http://bit.ly/KatowickiRadarMuzyczny.

Tematyka będzie dotyczyła nośników promocji w Polsce, zostaną omówione media
z perspektywy działalności promocyjnej artystów i zespołów.
Radar poprowadzi dotychczasowy uczestnik spotkań, który tym razem wcieli się w rolę prelegenta – Przemysław Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych.

Plan spotkania:

prasa muzyczna - jak dotrzeć ze swoją muzyką;
stacje radiowe - ciągle ważne ogniwo w promocji artysty;
telewizje muzyczne - realny strumień promocji czy mrzonka?
portale/blogi/serwisy - jak wypłynąć w gęstwinie urodzaju;
przeglądy/festiwale - inwestycja czy strata czasu?;
przygotowanie swoich nagrań, pod względem audiowizualnym - co zrobić, by Cię dostrzegli
i posłuchali.

Gość spotkania:

Przemek Kubajewski – współtwórca i koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych - pierwszej szkoły w Polsce, która już od ponad pięciu lat kształci w zakresie biznesu muzycznego. Specjalista ds. PR  i marketingu, absolwent filologii polskiej, od dekady aktywny handlowiec,
a także wieloletni nauczyciel technik sprzedaży. Panelista i wykładowca podczas m.in. Europejskich Targów Muzycznych Co jest Grane, konferencji Audioriver, konferencji Tak Brzmi Miasto w Krakowie, konferencji Muzyka a Biznes Warszawie. Prowadził wykłady dotyczące marketingu w branży muzycznej na Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.