Ja & mój audience development plan

Ja & mój audience development plan

Warsztaty online z Agatą Etmanowicz

Kiedy: 23 listopada 2020, godz. 11
Gdzie: wydarzenie online

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy >>> (liczba miejsc ograniczona) 


Odwołane koncerty. Przesuwane na później. Na nie-wiadomo-kiedy. Tematyczne konkursy grantowe. Formularze nie do ogarnięcia. Presja na fejmy w internetach - od FB poprzez Instagram, na YT nie kończąc…
Brzmi znajomo? Jak odnaleźć się w tym wszystkim? Jak nie zwariować? Jak przejąć kontrolę?
O tym właśnie chcemy wspólnie z Wami porozmawiać, nad tym popracować podczas warsztatów online dla muzyków, producentów, menedżerów i organizatorów realizowanych w ramach Katowickiego Radaru Muzycznego.


A tak konkretnie to o czym to będzie?
• O koncepcji audience development i audience engagement (czyli o koncepcji budowania, rozwoju, a w szczególności zaangażowania publiczności).
• O tym jak nieco „wywietrzyć głowę” i zmienić podejście do pracy, każdego dnia i w „dłuższym terminie”.
• I „na deser” będzie też o tym jak wspomóc się w walce o internetowe fejmy jednocześnie czyniąc dobro (tak, da się połączyć jedno z drugim!).


Co zrobić?
• wskakujecie w formularz Google http://bit.ly/RadarMuzyczny
• wpisujecie się tak jak chcecie, linkujecie co chcecie,
• określacie wyzwanie/a > wybierzemy 5 z nich, dbając o różnorodność,
• wybieracie jak chcecie pracować: czy na raz, czy „w odcinkach”: my dostosujemy się do głosu większości,
• spotykamy się na warsztatach i pracujemy (na rzecz nieco jaśniejszej przyszłości:)).


Pytania kierujcie do: mateusz.zegan@miasto-ogrodow.eu


Prowadząca: Agata Etmanowicz


Prezeska Fundacji Impact i współzałożycielka Fundacji Polska Bez Barier. Całe zawodowe życie związana z sektorem kultury - w różnych rolach i z różnych perspektyw. Była (i nadal bywa) producentką, realizatorką, koordynatorką, czy kuratorką projektów mniejszych i lokalnych, ale także całkiem sporych, międzynarodowych. Zdarzało jej się także zajmować polityką kulturalną - zarówno lokalnie oraz na poziomie UE, a przez parę lat negocjować z ramienia Polski w Radzie Unii Europejskiej. Od ponad dekady, wraz z Fundacją Impact zajmuje się odczarowywaniem codziennej pracy w kulturze dzięki usytuowaniu publiczności w sercu wszystkich działań organizacji – „łącząc kropki”: procesowo, w oparciu o refleksję, bazując na tym co w organizacji najmocniejsze. Impact pracuje zgodnie ze strategicznym podejściem audience development, ale w oparciu o filozofię audience engagement. Pracuje w całej Europie - zarówno z artystami, grupami branżowymi, organizacjami, zawsze w oparciu o własne narzędzia i we współpracy. Zaprojektowała też i przeprowadziła pierwsze procesy i programy audience development dla Europejskich Stolic Kultury. Z Fundacją Polska Bez Barier promuje koncepcje projektowania uniwersalnego we wszystkich aspektach życia - od architektury, projektowania, po produkcję wydarzeń kulturalnych. Z ramienia FPBB koordynuje dostępność każdej edycji Orange Warsaw Festival. A wspólnie z Fabryką Sztuki z Łodzi współtworzy ART_INKUBATOR - miejsce, które wspiera rozwój młodych, kreatywnych przedsiębiorców, tak lokalnie, jak i międzynarodowo. Zadaje dużo pytań. Słucha, pisze i gada. Jest autorką i współautorką wielu publikacji książkowych i artykułów. Ma na koncie ponad setkę wystąpień konferencyjnych i blisko tysiąca przeprowadzonych warsztatów. Nie jest jednak trenerką, jest robotnicą kultury, praktyczką.