Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).


Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Kiedy:  1 marca 2021 - UWAGA! KONCERT PRZENESIONY, NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl

 


Queen Symfonicznie


Szanowni Państwo, w związku z wprowadzonymi ograniczeniami i zamknięciem sal koncertowych jesteśmy zmuszeni przenieść koncerty w Katowicach:

z 27 marca 2021 godz. 16.00 na 16 maja 2021 godz. 16.00  11 września 2021 godzina 16:00 

z 27 marca 2021 godz. 19.30 na 16 maja 2021 godz. 19.30 11 września 2021 godzina 19:30 

z 28 marca 2021 godz. 18.00 na 12 września 2021 godz. 18.00

 
Wszystkie bilety zachowują ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość!
 

Queen Symfonicznie, Miasto Ogrodów, Piosenka Plus, Fantom Media.
 

UWAGA! Koncert zostają przeniesiony! Nowe daty koncertów powyżej!
Bilety zachowują ważność.

 

Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów 

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet 
Organizator: Piosenka Plus” Anna Baszczok tel:77 888 13 86  mail anna@piosenka-plus.com


Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji «Rustavi»

Kiedy: 6 listopada 2021. godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Po raz pierwszy w Polsce z dużą trasą koncertową wystąpi światowej sławy Państwowy akademicki ansambl pieśni i tańca ludowego Gruzji «Rustavi»

Od ponad 50 lat zespół «Rustavi» prezentuje publiczności gruzińskie pieśni i tańce w różnych krajach świata. Zespół charakteryzuje się bogatym repertuarem, kwintesencją, polifonią i cechami wykonawczymi. W listopadzie 2021 roku Narodowy akademicki ansambl Gruzji «Rustavi»
zaprezentuje swoje najlepsze i nowe tańce w Polsce i jak zawsze zaskoczy publiczność fantastyczną energią oraz choreografią. Wszystko odbędzie się pod akompaniament pięknej gruzińskiej muzyki i śpiewu unikalnego chóru na żywo.

Energia gorących mężczyzn z gór Kaukazu, elementy prawdziwego pojedynku na szablach, akrobacje, oraz czułość i łagodność pięknych kobiet, jakby płynących po scenie w fantastycznie kolorowych kostiumach. W każdym tańcu, w każdej pieśni rozbrzmiewa historia całego narodu, regionu, miasta. To są emocje dla całej rodziny: od dzieci do seniorów.
Tańcom Rustavi towarzyszą pieśni ludowe i instrumenty z różnych prowincji Gruzji co tworzy harmonijny spektakl, tym samym dodatkowo wzmacniając cechy regionalne, co odróżnia «Rustavi» od innych zespołów. Piosenkarze, tancerze i instrumentaliści ludowi «Rustavi» umiejętnie łączą się w harmonii podczas swojego programu koncertowego, malując bogaty gobelin Kultury Ludowej Gruzji.

Bilety: do kupienia TUTAJ i TUTAJ
Organizator: Anatolii Zhylka, tel. +48 539909555
 

SCORPION'S SONGS SYMPHONIC

Kiedy: 19 lutego 2021, godz. 20 (Uwaga! Koncert przeniesiony na 13 listopada 2021 roku, godz. 20)
Gdzie:
Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Informacja od organizatora:

W związku z utrzymaniem w całym kraju obostrzeń, które uniemożliwiają występy - jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowany na 19 lutego 2021, koncert SCORPION'S SONGS SYMPHONIC w Katowice Miasto Ogrodów na 13 listopada 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność, godzina pozostaje niezmieniona (20:00). Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na spotkanie
z Państwem w nowym terminie!

Organizator: Anna Baszczok, Piosenka Plus TOBY HOLIDAY, +48 77 888 13 86, anna@piosenka-plus.com
www.piosenka-plus.com