Mikrogranty 2021

Na wnioski czekamy w terminie od  1 do 25 października 

WYNIKI NABORU WRZESIEŃ 2021

Reprezentujesz organizację pozarządową i szukasz środków do realizacji swojego pomysłu? Zrealizuj swój kulturalny projekt dzięki wsparciu programu Mikrogranty.

W październiku rusza trzeci nabór wniosków, a w ramach konkursu można pozyskać wsparcie w wysokości do 5000 zł. Zaplanowane zostały trzy nabory (w sierpniu, wrześniu i październiku)
o łącznej puli środków 100 tys. złotych.

Konkurs organizowany jest od 2013 r., do tej pory dzięki współpracy z Miastem Ogrodów udało się wesprzeć lokalny 3 sektor w organizacji kilkudziesięciu kulturalnych i artystycznych wydarzeń - koncertów, prelekcji, wystaw i warsztatów.

Programy grantowe realizowane przez instytucję są szczególnie istotne w ciężkim dla kultury okresie, jakim jest pandemia. - Dzięki Mikrograntom, w listopadzie i grudniu 2020 r., mogliśmy przeprowadzić online’owy cykl spotkań „Jesienne spotkania z literaturą Portugalską i o Portugalii”. Wsparcie instytucji Katowice Miasto Ogrodów pozwoliło nam zrealizować projekt w takiej formie, w jakiej planowaliśmy. Spotkania posłużyły nam do zwiększenia liczby odbiorców naszych działań ukierunkowanych na promocję kultury portugalskiej w Polsce. Jako organizacja pozarządowa cieszymy się, że mamy możliwość rozwijać się dzięki takim inicjatywom, jak Mikrogranty, to dla nas bardzo ważne i cenne. - mówi Tomasz Giza ze Stowarzyszenia Miłośników Portugalii "My Lisbon Story" w Katowicach.

 

Przed wysłaniem formularza prosimy zapoznać się dokumentami poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO REGULAMINU

KATALOG KOSZTÓW

Masz pytania? Napisz na adres: mikrogranty@miasto-ogrodow.eu