Warsztaty Food Fusion

16 Września 2015 roku

Warsztaty Food Fusion

Tym razem podczas warsztatów kulinarnych dowiemy się co można ugotować z kuchennych odpadków

Co do tego czy odpadki jedzenia istnieją chyba nikt nie ma wątpliwości. Co do tego czy są problemem już zdania są podzielone. Skupmy się na kwestii uznania odpadków za problem. Uznanie czegoś za problem w cale nie jest jednoznaczne z chęcią jego rozwiązania, bo można, na przykład, zrobić z problemu sposób na życie, a ze sposobami na życie bywa tak, że jak znikną to życie traci sens :) Problem może mieć funkcję integracyjną. I tak może to być pretekst do regularnych spotkań i rozmów.  Ciekawa perspektywa, nie powiem, ale nie w tym celu mamy zamiar się spotkać.  My postaramy się przyczynić się do rozwiązania problemu, może nie od razu w sensie globalnym, bo problem jest ogromny, ale na początek nauczymy się rozwiązywać nasze małe problemy. Na warsztatach nauczymy się jak wykorzystywać odpadki, aby stworzyć wartościowe smaczne dania ku uciesze wszystkich nastawionych na rozwiązanie problemu niezależnie czy z pobudek ekonomicznych, logistycznych czy moralnych :)
ZAPISY POD: magdalena.dziewierska@miastoogrodow.eu
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Kiedy: 23.09.2015r., godz. 16.00-20.00,
Gdzie: Dobra Karma (ul.św. Jacka 1, Katowice).