Kolędy Świata - koncert

19 Grudnia 2017 roku

Kolędy Świata - koncert

TGD + Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Piotr Cugowski

Kiedy: 21 stycznia 2018, godz. 19:00 (niedziela)
Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Bilety w cenach: 59 zł (Strefa D), 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 129 zł (Strefa A)
Bilety dostępne: www.goodtaste.bilety24.plwww.eventim.pl, oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt.

21 stycznia projekt zespołu TGD oraz wybitnych polskich wokalistów: Katarzyny Cerekwickiej, Kuby Badacha i Piotra Cugowskiego odwiedzi Katowice z zupełnie nowym repertuarem - prezentując kolędy z ich najnowszego wydawnictwa „Kolędy Świata 2”!

Nowa płyta TGD „Kolędy Świata 2” to ciąg dalszy podróży, w którą wyruszyliśmy z zespołem w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Tym razem artyści zabiorą nas do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Anglii. Nie zabraknie też polskich kolęd, takich jak „Bóg się rodzi” czy „Bracia patrzcie jeno”. Oprócz tego podczas koncertów, będzie można usłyszeć pieśni hebrajskie, francuskie oraz łacińskie.

Obok tych starszych melodii będzie można usłyszeć również współczesne piosenki. Całość repertuaru mieni się kolorami i pulsuje za sprawą znakomitych wokalistów
i instrumentalistów.

Wspólne obchodzenie Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego spokoju i wzruszeń. Świąteczna atmosfera pozwoli na wspólne delektowanie się muzyczną ucztą w wykonaniu niezwykłych artystów. Kolędowanie w wyjątkowym gronie stworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, wypełnione poczuciem ciepła i wspólnoty.

Miasto Ogrodów 2018