Fragment zdjęcia. Portret Asi Miny z wielkim liściem na głowie

Muzykodrom - najbliższe spotkanie

Muzykodrom dla dzieci (7-10 lat) bez opiekunów

MUZYCZNA BAJKOTERAPIA: PODRÓŻ DOOKOŁA HARMONICZNEGO KOŁA

Kiedy: 14 maja 2022, godz. 11.30

Gdzie: sala Muzykodromu (I piętro)

Prowadzenie: EduMuzArte (Alina Adamczyk i Aleksandra Konieczny)

Bilety: 5 zł do zakupienia TUTAJ (interticket.pl)
 

Muzyczna bajkoterapia to warsztaty ogólnorozwojowe, odpowiednio dostosowane do grupy wiekowej, oparte na autorskiej książce pt. „Podróż dookoła Harmonicznego Koła”. Bohaterkami książki są trzy siostry: Toni (Tonika), Subi (Subdominanta) i Domi (Dominanta), które wyruszają w muzyczną podróż balonem, dookoła harmonicznego – kwintowego koła. Podróż po harmonicznym kole ma na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki i emocji. 

Alina Adamczyk – pedagog muzyki, muzykoterapeutka, arteterapeutka, kompozytorka i autorka książek oraz warsztatów dla dzieci.

Aleksandra Konieczny – pedagog muzyki, muzykoterapeutka, akordeonistka, pianistka, kompozytorka, współautorka książek oraz warsztatów dla dzieci, HR Manager.


Zajęcia Violin Di w maju i w czerwcu 2022:

 

Muzykodrom dla dzieci (0-3 lat) wraz z opiekunami

Kiedy: 14 maja 2022, godz. 10.00

Gdzie: sala Muzykodromu (I piętro)

Prowadzenie: VIOLIN DI

Bilety: 5 zł do zakupienia TUTAJ (interticket.pl)


Uwaga! Bilet kupujemy tylko dziecku. Rodzic / opiekun uczestniczy w zajęciach nieodpłatnie. Bilet obowiązuje na 1 dziecko wraz z 1 opiekunem. Prosimy o obuwie zmienne.

Zapraszamy na majowe spotkanie z muzyką gdzie głównym bohaterem będzie kolor. Spróbujemy dopasować melodie do koloru: dzieci z pomocą kolorowych szarf będą mogły tańczyć, a rodzice wspólnie jak zawsze zaśpiewają. Na naszych muzycznych spotkaniach uczymy się przez zabawę muzyki , poczucia rytmu, rozwijamy wrażliwość dziecka, a wszystko to w przyjaznej atmosferze wspólnie z rodzicami.


Muzykodrom dla dzieci (0-3 lat) wraz z opiekunami

Kiedy: 11 czerwca 2022, godz. 10.00

Gdzie: sala Muzykodromu (I piętro)

Prowadzenie: VIOLIN DI

Bilety: 5 zł do zakupienia na interticket.pl od 6 czerwca


Uwaga! Bilet kupujemy tylko dziecku. Rodzic / opiekun uczestniczy w zajęciach nieodpłatnie. Bilet obowiązuje na 1 dziecko wraz z 1 opiekunem. Prosimy o obuwie zmienne.

Wakacje tuż tuż, więc u nas zabrzmią wakacyjne i letnie piosenki. Lato, lato, Kangurek Roki, Lato z komarami — te i inne jeszcze muzyczne niespodzianki wygrane na skrzypcach, ukulele, gitarze i instrumentach perkusyjnych będą bawiły państwa maluchy w muzykodromie. Na nasze mini koncerty gordonowskie zapraszamy najmłodszych z najmłodszych: niemowlęta i maluchy do 3 roku życia z rodzicami. Edukacja muzyczna wg. prof. E.E. Gordona daje wiele możliwości wspierania rozwoju nie tylko muzycznego, ale i rozwoju przez sztukę całego młodego organizmu.


Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!