Muzykodrom - najbliższe spotkanie

Kiedy: 16 lutego 2019, godz. 12:30

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat

Zapisy TUTAJ 


Michał Zdrzałek gra na ślimaku. Co Wy na to? Biedny ślimak czy biedny Michał?
Spokojnie, w tej współpracy nikt nie ucierpi ponieważ ŚLIMAKIEM nazywamy WALTORNIĘ, czyli instrument dęty blaszany.
Pan Michał opowie i pokaże nam,  jak działa i w jaki sposób wydobywa się dźwięk z tego pokręconego i baaaardzo dłuuugiego instrumentu.
Będzie poważnie i zupełnie niepoważnie.
Dowiemy się także, jak za pomocą różnych, ciekawych urządzeń można bawić się i zmieniać brzmienie waltorni.

Do usłyszenia!

 

Michał Zdrzałek  - absolwent Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie. Waltornista w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym gra ponad 100 koncertów rocznie. Współtwórca zespołów Lód 9 oraz Ciśnienie, w których odpowiada za brzmienie waltorni oraz instrumentów klawiszowych. Razem w Lodem 9 wygrał konkurs "Muzyka na plan" oraz "Dzielnica brzmi dobrze". Występował na festiwalach takich jak: Inne Brzmienia, Ars Independent oraz Enjoy Jazz w Niemczech. Komponuje muzykę do spektakli teatralnych m.in. "Chodź na słówko" (Teatr Jaracza, Olsztyn), "Pokój Opowieści" (Teatr Dzieci Zagłębia), "Świnka Peppa"( pierwsza w Polsce wersja teatralna), "Diabeł Rokitka i Superbohaterowie" (słuchowisko dla Teatru Ateneum).

 

Kiedy: 16 lutego 2019

Violin Di w Poziomie (dzieci w wieki 0-2,5), godz. 10-10.45

Zapisy >>> TUTAJ

Violin Di w Pionie (dzieci w wieku 2,5-5), godz. 11.15-12

Zapisy >>> TUTAJ

Ponieważ trwa jeszcze karnawałowy czas, zachęcam maluszki i rodziców do przybycia w strojach motylków, pszczółek, biedronek i żabek. Czekamy na wiosnę!


Gordonowskie śpiewanki i rytmiczanki pobudzą małe stópki do działania a rodziców do śpiewania. Nauczymy się świeżutkiej piosenki o osiołku YA! i przypomnimy wierszyk o małym krokodylku. Zapraszam do wspólnej zabawy!  Zabawa, nauka i czas z najbliższymi jednocześnie.
 


Opłata za udział w zajęciach: 5 zł / uczestnik. Opłaty należy dokonać w Punkcie Kontaktowym (parter budynku, naprzeciwko portierni)

Na zapisy czekamy do środy w tygodniu poprzedzającym zajęcia.

O możliwości wzięcia udziału dziecka w zajęciach Muzykodromu poinformujemy drogą mailową (w czwartek przed dniem zajęć).

Ilość miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zapisów!

Prosimy pamiętać o obowiązującym obuwiu zmiennym.