Muzykodrom - najbliższe spotkanie

Kiedy: 13 kwietnia 2019, godz. 12:30

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat

Zapisy TUTAJ 

Muzykodrom to centrum lotów w kosmos melodii, rytmu i harmonii. To miejsce, które brzmi, dźwięczy, szumi, szeleści, dzwoni, pulsuje. Czasami wypełnia się najpiękniejsza muzyką – ciszą. To przestrzeń, gdzie gramy, śpiewamy, komponujemy, eksperymentujemy, badamy, myślimy, poszukujemy i słuchamy.

Gościem najbliższego Muzykodromu będzie artysta wszechstronny Wojciech Kucharczyk.

Wojciech Kucharczyk - muzyk, działacz. Od wielu lat stara się łamać granice i podziały w sztuce,
i tym podobnych. Ma na koncie kilkadziesiąt płyt (a może już sto?), wiele wystaw, książki, albumy i mnóstwo innych projektów. Koncertował od Biszkeku, Moskwy, Mińska przez Paryż, Rzym i Londyn aż po Nowy Jork, Miami i Mexico City, eksplorował Rio de Janeiro. Prace wizualne wystawiał w nie mniej interesujących miejscach, nawet w Betlejem (w Palestynie). 

Mieszka w Skoczowie, małym mieście. Chce kiedyś zamieszkać gdzieś daleko, w ciepłym miejscu. Lubi Słońce. Ogrodnik.

Od 1995 prowadzi wydawnictwo Mik Musik.

Gra/ł w zespołach The Complainer, Mołr Drammaz, Retro*Sex*Galaxy, Pathman, Go Underground To See More Animals, HWDJazz, Iron Noir, współtworzył także z Felixem Kubinem TerriTerrorTorium, współpracował i improwizował z całym tłumem artystów, produkował nagrania i płyty innym.

Od początku 2013 występuje solowo pod własnym nazwiskiem.

Od 2014 zajmuje się także muzyczną działalnością kuratorską, z czego najważniejszą pracą jest autorski program sceny Carbon na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

 

http://www.facebook.com/WojciechKucharczykOfficial

http://www.mikmusik.org

https://mikmusikarchive.bandcamp.com

http://www.facebook.com/mikmusik

main hashtags: #RESIST & #CREATE

 

Violin Di

13 kwietnia 2019

Violin Di w pionie (dla dzieci w wieku 0-2,5 lat), godz. 10-10.45
Zapisy >>> TUTAJ

Violin Di w poziomie (dla dzieci w wieku 2,5-5 lat), godz. 11.15-12
Zapisy >>> TUTAJ 

 

13 kwietnia w Muzykodromie z Violin Di w pionie i w poziomie stery przejmą piraci! 


Piracki koncert Gordonowski - będzie szantowo, morsko i kolorowo. Zachęcamy do przyniesienia atrybutów pirackich: opaski na oko, chustki na głowę i ulubionej przytulanki pod pachą. Oczywiście zaśpiewamy i utrwalimy znane już śpiewanki i rytmiczanki, aby państwa słownik muzyczny był w coraz lepszej formie. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych  spotkaniach
z muzyką już od 3 miesiąca życia. To działa! Z radością obserwujemy maluchy śpiące czy raczkujące, które słuchając cudownie reagują, wydają pierwsze dźwięki, trenują pierwsze uśmiechy i uczą się bycia w grupie. Koncert poprowadzi kapitan Dorota Banaś i zgrzytające skrzypce, na beczkach zagra kucharz Andrzej Schneider, majtek Szymon Gołąbek przyniesie gitarę a bosman Monika Szczecina flet. 
 
Ahoj przygodo!
 


Opłata za udział w zajęciach: 5 zł / uczestnik. Opłaty należy dokonać w Punkcie Kontaktowym (parter budynku, naprzeciwko portierni)

Na zapisy czekamy do środy w tygodniu poprzedzającym zajęcia.

O możliwości wzięcia udziału dziecka w zajęciach Muzykodromu poinformujemy drogą mailową (w czwartek przed dniem zajęć).

Ilość miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zapisów!

Prosimy pamiętać o obowiązującym obuwiu zmiennym.