dekoracja

Kiedy: 23 Kwietnia 2023, godz. 18.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Wstęp wolny

The Singing Men of Texas przybyli z kościołów stanu Teksas w USA, by przedstawić wielkanocny program w miastach całej Polski!

The Singing Men of Texas to męski chór i orkiestra około 100 mężczyzn, którzy kochają piękną muzykę.  Ich styl łączący w sobie muzykę gospel, tradycyjne pieśni kościelne i współczesne wątki pieśni uwielbienia, niesie przesłanie Wielkanocnej nadziei, inspirując i zachęcając słuchaczy. Ich muzyka łączy stare i nowe w nowy, najwyższej jakości sposób.

Michael Gott to znany w różnych stronach świata mówca, który przemawiał już przed ponad milionem osób, dodając otuchy i nadziei na przyszłość.  Michael zakochał się we wschodniej Europie i jej kulturze, gdy po raz pierwszy odwiedził tę część świata w latach 60. jako doktorant.  W latach 80. pierwszy raz odwiedził Polskę i bardzo lubi odwiedzać nasz kraj. Na Ukrainie mówi się, że żaden Amerykanin nie przemawiał przed większą liczbą Ukraińców niż Michael. Zachęcał ich również na Majdanie oraz w ogólnokrajowej telewizji w 2014 roku. Michael jest utalentowanym mówcą. Zdecydował, by poświęcić całe swoje życie jednemu celowi – dzielić się przesłaniem miłości i nadziei.

Więcej o trasie koncertowej SINGING MEN OF TEXAS ORAZ MICHAEL GOTT na singingmenoftexas.pl [link otworzy się w nowym oknie]