Plac Zabaw Dźwiękowych
dekoracja

Plac Zabaw Dźwiękowych

Letnia niedziela na działce z Ars Independent Festivalem i Biurem Dźwięku Katowice

Plac Zabaw Dźwiękowych to wydarzenie muzyczne służące zaspokojeniu potrzeb wypoczynkowych i rekreacyjnych członków społeczności lokalnej. W programie cztery elektroniczne występy z Polski, Niemiec i Francji, pełne eksperymentów i improwizacji. Nie omieszkaj wpaść ze znajomymi!

W tę wyjątkową, czerwcową niedzielę popełnimy również plenerowy sprawdzian nowego, wielokanałowego soundsystemu Biura Dźwięku Katowice 2.0 (egzamin odbędzie się pod nadzorem Polskiego Związku Działkowców / Dźwiękowców). Z całą pewnością zapewni on niecodzienne doświadczenie muzyczne.

Kiedy: 25 czerwca 2023, godz. 18.00 – 23.00

Gdzie: plac zabaw przy świetlicy społecznej w R.O.D. (Rodzinny Ogród Działkowy) „Jedność”, ul. Żeliwna, Katowice

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy online na stronie: arsindependent.pl.

Formularz zapisów online [link otworzy się w nowym oknie]

W części artystycznej wydarzenia usłyszymy:

• godz. 18.00 | GAŁGAŁ (PL / DE)
  • godz. 19.15 | biøs (PL)
  • godz. 20.30 | Laure Boer (FR / DE)
  • godz. 21.45 | IFS (PL)

Organizatorami wydarzenia są instytucja kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

Gospodarzem miejsca jest R.O.D. “Jedność” i Polski Związek Działkowców, Okręg Śląski.

Pełna informacja o wydarzeniu [link otworzy się w nowym oknie]