TWÓJ POKÓJ
dekoracja

TWÓJ POKÓJ

Muzykodrom dla dzieci 6-10 lat bez opieki rodziców

Kiedy: 13 stycznia 2024, godz. 11.00 – 12.15

Gdzie: Dobra Karma (I piętro), ul. Św. Jacka 1 Katowice

Prowadzenie: Asi Mina i Kajetan Bronisławski

Bilety: 20 zł (50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca) dostępne na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]. Liczba miejsc ograniczona.

 

HOP HOP MUZYKODROMOWCY I AKADEMICY MŁODEGO WIEKU!
W Nowym Roku życzymy Wam i Nam wielu kolejnych inspirujących spotkań pełnych radości, sztuki i rozmów. Poznamy nowych ludzi i nowe miejsca. Zbierzemy nowe doświadczenia i dobre wspomnienia! Pamiętajcie, że muzyka to dobry pretekst!
Do lotu gotowi... START!

TWÓJ POKÓJ

Tym razem zapraszamy na spotkanie w Dobrej Karmie.
To wyjątkowe miejsce na mapie Katowic, z którym od 12 lat związana jest nasza Kapitanka Asi Mina. Od początku Karma nie tylko miała karmić i żywić, ale także zaspokajać duchowe potrzeby swoich gości.
Jej obecny gospodarz Paweł Solski, stworzył Dobrą Ścianę - miejsce, gdzie młodzi artyści mogą zaprezentować swoje prace. Dzięki temu okazję do spotkania ze sztuką mają się nie tylko bywalcy galerii ale także osoby, które w przerwie w pracy odpoczywają przy kawie czy zupie.
W połowie grudnia zeszłego roku zawisły tam obrazy i grafiki Kajetana Bronisławskiego - studenta III roku malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w pracowni Andrzeja Tobisa.
Wystawa Kajetana pt. „Darkened” stała się pretekstem do zaproszenia Was do tej wyjątkowej kamienicy gdzie usiądziemy przy dużym stole i wspólnie zastanowimy się jakie są nasze pokoje, jak wyglądają, jak się w nich czujemy i co jest w nich wyjątkowego.
Czego nie chcemy lub nie możemy w nich zmieniać. Co w nich lubimy a czego nie, co sprawia że czujemy się tam dobrze i bezpiecznie. A może coś nam tam przeszkadza i niepokoi?
Jakie dźwięki je wypełniają? Jakiej muzyki tam słuchamy?
Jakie tajemnice skrywają zaciemnione miejsca i jakie odpowiedzi niesie światło.
Spróbujemy przedstawić ważne dla nas przestrzenie i spojrzeć na nie z innej perspektywy.

 

Powrót