248. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne
dekoracja

248. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

WESOŁE PRZYGODY ŁOSZY WIKTORII

czyli leśnie-nadrzecznie... 

Kiedy: 27 stycznia 2024 / trasa całodzienna

Gdzie: Błędów, Kuźniczka, Okradzionów, Chwaliboskie, Sławków

Dojazd z Katowic: godz. 8.06  – A808 z przystanku ZTM Katowice Piotra Skargi; przesiadka na przystanku Tworzeń Wiadukt, godz. 9.14  – A606

Zbiórka: godz. 10.05  – przystanek ZTM Błędów Szkoła

Kierownictwo zamieszania: Paweł Graja

Na swój sposób kontynuacja 247. szwendania, które w Błędowie zakończyliśmy. Zaczniemy od wejścia w Lasy Błędowskie. Tutaj napotkamy ponownie Białą Przemszę, z nurtem której zmierzając, dotrzemy po kilku przygodach na sławkowski rynek. W trakcie przewidziane jest ognisko, zatem warto pomyśleć o czymś na patyk. 

Ważne! Potraktujmy ten i inne spacery cyklu jako okazję do oderwania się od smartfonów, które mocno zawężają naszą percepcję rzeczywistości i umiejętność orientacji w terenie. Zakazać nie możemy, ale prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji GPS tudzież innych aplikacji mobilnych.

Dostępność? Działanie w plenerze, trasa miejsko-leśna po nierównym terenie i również po zmroku. Nie zniechęcamy! Jeśli, przemieszczenie się nie stanowi dla Ciebie problemu, a chodzi o specjalne potrzeby innego rodzaju, napisz do nas - spróbujemy ułatwić Ci udział w wydarzeniu: pawel.graja[at]miasto-ogrodow.eu.

 

 

Powrót