Dostępne KMO
Dostępne KMO

Dostępne KMO

Aktualności #1: parking

Pod koniec ubiegłego roku wyrównaliśmy teren prowadzący do wejścia dla osób poruszających się na wózkach od strony ulicy Sienkiewicza. Mamy nadzieję, że dotarcie do KMO będzie sprawiało Wam teraz mniej problemów. 

KMO nie dysponuje swoim parkingiem dla publiczności. Co za tym idzie, nie mamy także dedykowanych miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami. W pobliżu naszego budynku znajduje się kilka takich miejsc - znajdziecie je na MAPCE [pdf, 78,5 kb, mapa otworzy się w nowym oknie].
 
Istnieje także możliwość rezerwacji jednego (lub w szczególnych przypadkach większej liczby miejsc) miejsca parkingowego na parkingu pracowniczym za szlabanem przy ulicy Sienkiewicza (ok. 50 m od wejścia dla osób poruszających się na wózku). 
 
Bardzo prosimy o zgłoszenie potrzeby skorzystania z miejsca maksymalnie na dwa dni przed wydarzeniem mailowo pod adresem dostepnosc[at]miasto-ogrodow.eu lub SMS-owo pod numerem 792 372 010.

W odpowiedzi na wiadomość otrzymacie maila lub SMS-a z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

W dniu wizyty w KMO prosimy o przybycie najpóźniej na 20 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Po przybyciu zatrzymaj się przed pierwszym szlabanem jadąc od ulicy Jagiellońskiej i skontaktuj się z portiernią pod numerem 505 939 663.

Portier będzie uprzedzony o Twoim przybyciu - po otrzymaniu telefonu otworzy szlaban parkingowy i wejście do budynku od strony ulica Sienkiewicza.
 
Wszystkie uwagi i sugestie dotyczące działań mających na celu zwiększenia dostępności prosimy kierować na adres dostepnosc[at]miasto-ogrodow.eu.

Powrót