Koncert Prime Orchestra z Charkowa
Czarna grafika z białym napisem

Koncert Prime Orchestra z Charkowa

Muzyczne show

Prime Orchestra to 40-osobowy, nowoczesny zespół, który łączy w jednym big-band, orkiestrę smyczkową, grupę rockową i DJ-set. Ich koncert to rockowe show pełne światowych przebojów.
Od 2014 roku byli dumą Charkowa – Miasta Muzyki UNESCO. Zagrali ponad 500 koncertów w Ukrainie i na świecie.


Kiedy na ich miasto zaczęły spadać bomby, muzycy schronili się w zachodniej części Ukrainy, gdzie jako wolontariusze włączyli się w walkę zaatakowanego kraju. Teraz ruszają w trasę koncertową jako ambasadorzy Charkowa i Ukrainy. Ich koncert w Katowicach będzie pierwszym występem od czasu wybuchu wojny. Przygotowują na niego specjalny repertuar. Nie zabraknie w nim tego, z czego orkiestra słynie – oryginalnych interpretacji znanych przebojów muzyki popularnej i filmowej.


Zapraszamy na koncert solidarności z Charkowem i Ukrainą. Wpływy z biletów przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów przyjazdu i pobytu artystów, zaś podczas koncertu prowadzić będziemy zbiórkę na pomoc Ukrainie.

Bilety w symbolicznej cenie 10 zł (dochód przeznaczamy na pokrycie kosztów organizacyjnych) do kupienia na kupbilecik.pl oraz interticket.pl. Dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca obowiązuje zniżka w wysokości 50% ceny biletu.

Powrót