Music Hub Live!
logo music hubu na kolorowym tle

Music Hub Live!

Nowość!

W mieszczącej się w podziemiach gmachu Miasta Ogrodów sali Labirynt, będącej częścią Music Hubu, gdzie od kwietnia 2016 roku swoje działania prowadzi Dzielnica Brzmi Dobrze, niebawem pojawią się pierwsze regularne koncerty.

Jak mówią organizatorzy:

Klucz doboru zapraszanych wykonawców można kolokwialnie sprowadzić do niezwiązanych z żadną agencją muzyków/zespołów, które w polskiej rzeczywistości obecnie mogą liczyć co najwyżej na otwieranie scen na festiwalach i sloty w okolicy 14.00, zanim ktokolwiek się jeszcze na terenie festiwalu pojawi.

Przestrzeń Music Hubu na co dzień będzie wciąż otwarta dla beneficjentów DBD, a w wybrane czwartki lub piątki będą odbywać się tam koncerty, na zasadach działania klubu muzycznego. Wydarzenia planowane są co dwa tygodnie.

Więcej TUTAJ