Music Hub Live! #1
logo Music Hub Live! Loża Masorza + Kopruch

Music Hub Live! #1

LOŻA MASORZA + KOPRUCH

Czas otworzyć regularne koncertowe podwoje Music Hubu, na co dzień zamieszkałego przez zespoły związane z projektem Dzielnica Brzmi Dobrze. Czas więc na Music Hub Live!

W mieszczącej się w podziemiach gmachu Miasta Ogrodów sali Labirynt, będącej częścią Music Hubu, gdzie od kwietnia 2016 roku swoje działania prowadzi Dzielnica Brzmi Dobrze, niebawem pojawią się pierwsze regularne koncerty.

Sama przestrzeń jako miejsce koncertowe nie jest nowa - dawniej był tu klub Elektro, występowali tam tacy wykonawcy jak: jak Sascha Ring, bardziej znany jako Apparat, Plaid, Clark, Luke Vibert, Max Tundra, Jamie Lidell i wielu innych. Odbywały się tam również koncerty w ramach Katowice JazzArt Festiwalu, Ars Independent czy A>Festival.

Scena muzyczna w Katowicach (wyłączając muzykę poważną) obecnie dzieli się na wielkie wydarzenia spod znaku dużych festiwali, projekty tworzone pod granty i całonocne imprezy taneczne nastawione na DJ-ów. Music Hub Live! ma za zadanie tę scenę uzupełniać o rzeczy nowe, niszowe i nigdzie indziej niespotykane.

Więcej o projekcie TUTAJ.

MHL! #1

Kiedy: 3 lutego, godz. 19.00 (otwarcie drzwi), godz. 20.00 (Kopruch), godz. 21.00 (Loża Masorza)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, poziom minus 1, wejście od strony Jazz Clubu Hipnoza

Bilety: 20 zł dostępne przed wejściem na wydarzenie. Zniżka (50%) dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca

Kopruch
Ten raper w garniturze. Chyba jeszcze raper. A może już coś innego, czego nie da się określić nawet gdybyś przemawiał językiem ludzi i beboków.

Kopruch - Zebranie Zarządu / AI music video
 

 

Loża Masorza
Jest to [pół]tajna [usoundsystematyzowana] organizacja, której nawet [to] członkowie nie domyślają się istnienia itd. etc. Występujemy jako zespół. Acz w ostatnim czasie udało nam się ujawnić się, jako stowarzyszenie, by złonaczyć odpowiednie działania publiczne, celem kontynuacji interdyscyplinarnych produkcji Szpektaklowych zwanych dali jako Epopeja Placowa.

Loża Masorza - Epopeja Placowa: Trzy i Pół Czasu / s01e01

 

Powrót