Pozostałe wydarzenia

Wydarzenia  organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

 

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

 

Triathlon Story

Kiedy: 24 kwietnia 2021 UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 4 września 2021. Godziny pozostają bez zmian
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.

Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

“Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak, Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Organizator: 
Visual Production, 517-198-228, e-mail: sprzedaz@visualproduction.pl

 

Kabaret Moralnego Niepokoju  „Za długo byliśmy grzeczni”

Kiedy: 22 marca 2021, godz. 17.30 i 20.30  Wydarzenie przeniesione na 13 grudnia 2021, godziny bez zmian, bilety zachowują ważność!
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów
Bilety: do kupienia TUTAJ

 

Informacja od orgaznizatora:

 

Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem instytucji kultury występ "Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo panowie byli grzeczni" zaplanowany na 22.03.2021 I godz. 17:30, 20:30 w sali Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach, zostaje przeniesiony na 13.12.2021

Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian. 
Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, z punktem sprzedaży, w którym zakupione zostały bilety.

Zespół Adria Art

Kabaret Moralnego Niepokoju szykuje nową trasę. Znamy już plakat, mamy tytuł. I jedno jest pewne – grzecznie nie będzie. Panowie głośno mówią: „Za długo byliśmy grzeczni”. Czym tym razem zaskoczą publiczność? Wyczekujcie startu trasy i bawcie się dobrze!

Kabaret Moralnego Niepokoju istnieje od prawie 30 lat. Niezmiennie cieszy publiczność wyszukanymi skeczami. Członków zespołu oglądaliśmy już w przebraniach polityków i muzyków, przyszła pora na coś zupełnie nowego. Kabaret Moralnego Niepokoju mówi: „Za długo byliśmy grzeczni”

Trasa rozpocznie się w 2021 roku. W trakcie, prawie dwugodzinnej zabawy - poruszane będą sprawy feminizacji języka, małżeństwa czy rodzicielstwa. Nie zabraknie także nowych piosenek na obecne tematy. 

Organizator: Adria - Art,  info@adria-art.pl


 

“Dziadek do orzechów” (Moscow City Ballet)

Kiedy: 15 grudnia 2020 - UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 11 listopada 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 

Organizator: HIGH NOTE EVENTS Aneta  Łapacz, tel. 510 026 434 mail: aneta@makroconcert.pl


“Jezioro Łabędzie” (Moscow City Ballet)

Kiedy: 16 grudnia 2020 - UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 12 listopada 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 

Organizator: HIGH NOTE EVENTS Aneta  Łapacz, tel. 510 026 434 mail: aneta@makroconcert.pl


Kabaret SMILE
 

Kiedy: 5 grudnia 2020  Nowy termin - 26 czerwca 2021 r., o godzinie 17.00 i 20.00

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Organizator: "LUX" JERZY GRAZDA, koncert@op.pl