Pozostałe wydarzenia

Wydarzenia  organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

 

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

Kabaret SMILE - TU I TERAZ

Kiedy: 26 czerwca 2021 r., o godzinie 17.00  Nowy termin: 11 grudnia 2022, godz. 17

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Bilety: od 95 zł dostępne na kupbilecik.pl

Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Organizator: "LUX" JERZY GRAZDA, koncert@op.pl

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą! Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!