Zdjęcie koncertu w sali koncertowej Miasta Ogrodów

Wydarzenia

Koncerty, spektakle, kabarety i inne wydarzenia organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów przez podmioty zewnętrzne.

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).


OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA PROJEKTU THE QUEENS OF SOUL

Szanowni Goście,

bardzo dziękujemy za Państwa zainteresowanie projektem  THE QUEENS OF SOUL. Czujemy się zaszczyceni, że wybraliście nasz koncert i postanowiliście spędzić wieczór w rytm muzyki Królowych Światowego Soulu.

Jest nam niezmiernie przykro, że z powodu braku informacji o zmianie daty koncertu, spotkało Państwa rozczarowanie. Jesteśmy w toku wyjaśniania tej kwestii  z baterią, która administrowała sprzedaż biletów.

Mamy nadzieję, że nowy, wiosenny termin koncertu 19.03.2023, godz. 19.00 będzie miał szansę wpisać się w Państwa plany i, że raz jeszcze uda nam się zaprosić Państwa na piękne muzyczne show THE QUEENS OF SOUL. Państwa bilety pozostają ważne i będą honorowane we wskazanym wyżej terminie. 

Z wyrazami szacunku 

Lidia Smitkowska 
GUNIA Production 


CLEO

Kiedy: 14 lutego 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety dostępne na adria-art.pl (TUTAJ)

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Skradła serca fanów wyjątkowym głosem, pozytywną energią i urokiem osobistym. Przed nami koncert Cleo – artystki wszechstronnej: wokalistki, autorki tekstów, projektantki i malarki. Czym zaskoczy nas tym razem? Cleo to wokalistka, którą pokochała cała Polska. W 2013 roku razem z Donatanem wydała utwór „My Słowianie”, który stał się radiowym hitem. Rok później zaprezentowała go w Konkursie Eurowizji. W 2014 nagrała płytę „Hiper/Chimera”, która pokryła się potrójną platyną.

Elektryzujące koncerty Cleo w 2023

W październiku 2021 roku Cleo wydała singiel pt. „DALEJ / NEONY”, w którym zaśpiewała wspólnie z Marylą Rodowicz. W maju 2022 roku ukazała się najnowsza płyta Cleo zatytułowana „VinyLOVA”. Na koncertach usłyszymy najnowsze przeboje, takie jak nagrane z Dawidem Kwiatkowskim „Bratnie dusze”, „Za krokiem krok” czy wspomniane wcześniej „DALEJ / NEONY”. Zarezerwuj bilety i baw się razem z Cleo!

Organizator: Adria Art Sp. z o.o.


Michael Jackson Show!

Kiedy: 24 lutego 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety na KupBilecik.pl oraz Biletyna.pl.

Organizator: RS Impresariat Ryszard Szuster, ryszardszuster@interia.pl, tel. 500 140 984

SENSACYJNA PREMIERA ROKU. Michael Jackson SHOW czyli piosenki króla popu od czasów Jackson 5 po ostatnie wydane utwory! Przeniesiemy się w historyczną podróż z piosenkami i choreografiami króla popu. Całe show będzie odwzorowane kultowymi choreografiami oraz niesamowitymi kostiumami z teledysków oraz koncertów Michaela Jacksona. Pojawią się również wizualizacje a wszystko oczywiście będzie urozmaicone piękną grą świateł. Usłyszymy największe hity „Billie Jean”, „Bad”, „The Way You Make Me Feel”, „Human Nature”, „Man In The Mirror”, „Black or White”, „Thriller”, „Smooth Criminal” i wiele wiele innych.

Reżyserią i choreografią tego niesamowitego wydarzenia zajmie się Kacper Wojcieszek zwycięzca w konkursie „Tańczyć jak Michael Jackson”, organizowanym przez TV POLSAT w sylwestrową noc 2009/2010. Wyboru dokonywała sama siostra Króla Pop, LaToya Jackson, która uznała go za jedynego, najlepszego tanecznego następcę Jacksona w Polsce. To wydarzenie oglądało ponad 14 milionów widzów przed telewizorami na całym świecie oraz 100 tysięcy osób na Placu Konstytucji w Warszawie. 


Ray Wilson - Genesis Classic

Kiedy: 25 lutego 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety: 90, 120, 150 zł dostępne na adria-art.pl (TUTAJ

Organizator: Adria Art sp z o.o., ul. Grottgera 4/2, 85-227 Bydgoszcz
facebook.com/adriaartpl / instagram.com/adriaartpl

Nadchodzące koncerty #Change20 to wielkie podsumowanie 20 lat solowej kariery Raya Wilsona. Oprócz wielkich przebojów zespołu Genesis, słuchacze usłyszą najgłośniejsze przeboje z twórczości artysty i zespołu Stiltskin.

Ray Wilson to jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. 

W 1996r. Ray Wilson roku zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył kultowy album „Calling All Stations“. W 2010 roku zespół GENESIS został przyjęty  do słynnego „Rock’n‘Roll Hall of Fame“, jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów.

Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne. Ostatnie solowe krążki Raya Wilsona  - „Time and Social Distance” oraz  The Weight Of Man zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków muzycznych. W 2023 roku mija dokładnie 20 lat od premiery debiutanckiego, solowego krążka „Change” nagranego m.in. ze swoim bratem Stevem. 

Koncerty Raya Wilsona „#Change20” to podróż po największych przebojach Raya Wilsona. Nieśmiertelne hity Stilstkion, Genesis oraz solowej twórczości wybrzmią z nową energią w 2023 roku. 


Orkiestra Lords Of The Sound „Music of Hans Zimmer”

Kiedy: 26 lutego 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety dostępne na eventim i ebilet.pl

Orkiestra Lords Of The Sound przygotowała kolejną niespodziankę, niezapomniany wieczór z nowym programem "Music of Hans Zimmer"

"Dune", "Spider-Man 2", "Mroczny rycerz", "Interstellar", "Gravity", "Sherlock Holmes", Anioły i demony", "Kod Da Vinci", "Pearl Harbor”, "Gladiator", "Mission: Impossible”, "Incepcja", "Piraci z Karaibów", "Spirit", "Wonder Woman", "Madagaskar” - hity Hansa Zimmera w wykonaniu słynnej orkiestry symfonicznej Lords Of The Sound!

Hans Zimmer jest niemieckim kompozytorem filmowym, który zyskał popularność po wydaniu kultowego filmu “Rain-Man”.

"Pisząc muzykę do “Rain- Mana”, cały czas myślałem: nie próbuje zagłuszać bohaterów. Nie wchodź na pierwszy plan. Raymond, główny bohater tak naprawdę nie rozumie, gdzie jest. Widzi świat inaczej niż my... Dlaczego nie stworzyć "muzyki świata" dla świata, który istnieje tylko w jego głowie?"- wspomina Hans. Ta praca była prawdziwym przełomem w jego karierze, Zimmer otrzymał nominację do Oscara.

Najlepsi reżyserzy Hollywood ustawili się w kolejce, aby z nim współpracować. A Hans całkowicie oddał się pracy, często wymyślając motywy muzyczne dla dwóch lub trzech obrazów jednocześnie. Jego muzyka uderzyła w studio Disneya tak bardzo, że zlecili zimmerowi kompozycję do kreskówki"Król Lew". Piosenka przewodnia kreskówki przyniosła kompozytorowi trzy najbardziej prestiżowe nagrody: Oscara, Złotego Globu i Grammy.

Idąc dalej, Zimmer nadal zdobywał liczne nagrody, stając się naprawdę najlepszym z najlepszych w Hollywood. Rzadka ceremonia wręczenia Oscarów odbywa się bez nominowanego Zimmera. Ogromny sukces koncertów orkiestry Lords Of The Sound w połączeniu z najlepszymi kompozycjami Hansa Zimmera zanurzy cię w niezapomnianych doznaniach, atmosferze pięknej bajki wypełnionej pięknem symfonicznego brzmienia ulubionych kompozycji, zespołu rockowego, żywych efektów wizualnych, potężnych partii wokalnych solistów i chóru, energii i nieokiełznanej pozytywności całego zespołu! 

W koncercie biorą udział muzycy Orkiestry Lords Of The Sound.

Soliści: Małgorzata Mieleszko i Jarosław Radionenko.

Dyrygent: Shahroh Fathizadeh.

Organizator: Sp. z.o.o. Owacja


MUZYKA MOJA MIŁOŚĆ. Klasycznie i Humorystycznie

Kiedy: 11 marca 2023, godz.19.00 

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa 

Bilety w cenie 69zł - 129 zł, dostępne w sklepie Muzyczny Riff (Katowice, ul. Krasińskiego 5) oraz online na Kupbilecik.pl, Ebilet.pl (TUTAJ), AAscenic.pl (TUTAJ).

ZAMÓWIENIA GRUPOWE I INFO: tel. 505 556 487, a.a.scenic[at]gmail.com;

Organizator: Agencja Artystyczna SCENIC.

Koncert klasyczny Muzyka Moja Miłość, to wieczór pełen radości, miłości... do muzyki, do baletu... w niezwykłym wykonaniu. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek musicali oraz światowe kompozycje. Obejrzymy piękne układy choreograficzne w Tańcu hiszpańskim - Piotra Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polce Johanna Straussa, Can can Jacquesa Offenbacha. A wszystko dzięki wspaniałym artystom, niezwykle utalentowanym, którzy występowali na najważniejszych scenach europejskich i światowych. Artyści związani z największymi, prestiżowymi instytucjami kultury w Polsce: Teatrem Wielkim - Opery Narodowej w W-wie i Teatrem Wielkim w Łodzi: Ewelina Hańska – sopran, Danuta Dudzińska - sopran, Ryszard Morka - bas/baryton, Krzysztof Marciniak - tenor. oraz soliści baletowi. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski
Piękny koncert w mistrzowskim wykonaniu, pełen radości i nadziei na lepsze jutro. Może być doskonałym upominkiem dla najbliższych, dla przyjaciół.

 


Kult Akustik 2023

Kiedy: 17 marca 2023

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej TicketClub Polska (TUTAJ).

16 akustycznych koncertów w 13 polskich miastach!

KULT ogłosił terminy trasy Kult Akustik 2023! Zespół po raz kolejny zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której zaprezentuje swoje największe przeboje, w wersji akustycznej. Coroczne tournée “bez prądu” wystartuje już 26 lutego w Częstochowie i potrwa do 16 kwietnia. Formacja Kazika Staszewskiego zaplanowała łącznie 16 koncertów w 13 polskich miastach. Na trasie znalazły się także: Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Toruń oraz Bydgoszcz. Bilety na wszystkie koncerty pod szyldem Kult Akustik 2023 trafiły do sprzedaży!

KULT powstał ponad 40 lat temu w Warszawie. Jego założycielami są wokalista (a później także saksofonista) Kazik Staszewski i basista Piotr Wieteska. Pierwszy skład uzupełnili gitarzysta Tadeusz Bagan i perkusista Darek Gierszewski. Zespół zadebiutował na scenie 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie Remont. Od tamtego momentu grupa nie traci na popularności, nieustannie koncertując oraz wydając nowe albumy.

Od lat stałym elementem koncertowego harmonogramu zespołu jest trasa Kult Akustik, odbywająca się w pierwszej połowie roku. Obejmujący kilkanaście największych polskich miast, cykl koncertów “bez prądu” to już prawdziwa tradycja, corocznie celebrowana przez dziesiątki tysięcy fanów z całego kraju. Stałym punktem na mapie tego wyjątkowego tournée jest m.in. warszawska Stodoła, w której zespół corocznie gra “bez prądu” aż czterokrotnie, wypełniając klub po brzegi. Nie inaczej będzie także w 2023 roku! 

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon). W koncertach akustycznych corocznie biorą udział także wyjątkowi goście specjalni. 

Organizator: Klub Stodoła, ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa, www.stodola.pl


Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów – „Moje Najważniejsze”

Kiedy: 25 marca 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety: 90, 120, 150 zł dostępne na adria.art.pl (TUTAJ)

Organizator: Adria Art sp z o.o., ul. Grottgera 4/2, 85-227 Bydgoszcz
adria-art.pl / facebook.com/adriaartpl / instagram.com/adriaartpl

Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.

50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.

Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 

Zespół Mistrzów
Jacek Królik – gitara
Tomasz Kałwak – piano
Łukasz Adamczyk – bas
Wojciech Fedkowicz – perkusja


PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

Kiedy: 27 marca 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety dostępne m.in. na Eventim.pl (TUTAJ).

Organizator: Sp. z.o.o. Owacja

Wiosną 2023 roku nowoczesna crossover orkiestra PRIME ORCHESTRA wyrusza do europejskich miast z nową turą koncertową – FILM SYMPHO SHOW! FILM SYMPHO SHOW to fascynująca podróż w świat kina, której towarzyszy nowoczesna technologia, potężny dźwięk wysokiej jakości, dynamiczny pokaz świetlny, jaskrawe efekty specjalne oraz duży ekran LED kinowego formatu. To prawdziwe muzyczne show połączone z ekskluzywnymi własnymi orkiestrowymi wersjami ścieżek dźwiękowych najsłynniejszych kultowych filmów: HARRY POTTER, STAR WARS, MATRIX, GLADIATOR, INTERSTELLAR, INCEPCJA, PIRATES OF THE CARIBBEAN, ROCKY, MISSION IMPOSSIBLE, GHOSTBUSTERS i inne. Przez dwie godziny, na żywo, utalentowany zespół PRIME ORCHESTRA, składający się z ponad 40 charyzmatycznych muzyków i wokalistów orkiestry, ekspresyjnego zespołu rockowego, mistrza efektów dźwiękowych - DJ-a oraz niezwykle artystycznego dyrygenta - wykorzystując cały arsenał twórczy i techniczny, wspólnie tworzą niezrównaną atmosferę magii, szaleńczej dynamiki i blasku świata kina w nowej prezentacji FILM SYMPHO SHOW! 

Czekamy na Was! Do zobaczenia na koncertach!

PRIME ORCHESTRA istnieje od 2014 r. To nowoczesna symfoniczna orkiestra crossover, unikalne zjawisko na światowej scenie muzycznej! Twórca gatunku SYMPHO SHOW. W przeciwieństwie do innych orkiestr symfonicznych - PRIME ORCHESTRA to symbioza tradycji i innowacji, talentu i zaawansowanej technologii.

Podstawą repertuaru orkiestry są własne aranżacje klasycznej muzyki ROCK, POP, DANCE, utworów z popularnych filmów. Spektakle to imponujące symfoniczne show z potężnym dźwiękiem, jaskrawym światłem i efektami specjalnymi. Orkiestra stworzyła już 20 programów, odbyła ponad 700 koncertów na całym świecie w największych obiektach koncertowych i festiwalach!

Więcej informacji: instagram.com/prime_orchestra / facebook.com/PRIMEorchestra / youtube.com/c/PRIMEORCHESTRA

Video TUTAJ.


Ukrainian Ballet Theater PREMIERA Notre Dame de Paris

Kiedy: 28 marca 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety dostępne m.in. na Eventim.pl (TUTAJ)

Organizator: Sp. z.o.o. Owacja

Więcej o premierze TUTAJ

Teatr Baletu został założony w 2014 roku przez czołowego solistę Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Solomii Kruszelnickiej, Ludowego Artysta Ukrainy, prof. Oleg Petryk.

Repertuar Baletu: „Notre dame de Paris”, „Jezioro łabędzie”, „Dziadek do orzechów”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Don Kichot”, „Kopelia”, „Szacherezada”, „Carmen Suite”, „Gisele”, „Śpiąca piękna”, „Korsarz”, „Romeo i Julia”, „Spartakus”.

Ukraiński Teatr Baletowy "Premiera" koncertował w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Chinach. i w innych krajach.

W czasie swojego istnienia teatr wystawił ponad 380 spektakli za granicą Ukrainy.

Uczestnikami projektów Teatru baletu są znani ukraińscy i europejscy tancerze.

Balet „Notre Dame de Paris-Esmeralda” łączy muzykę dwóch kompozytorów i przełomową choreografię. U jego podstaw znajdują się motywy powieści Victora Hugo, znanej również pod tytułem „Katedra Notre Dame”, której akcja występuje w późnym średniowieczu.

Według samego autora jest to "obraz XV-wiecznego Paryża i XV-wiecznego jako całości, przez pryzmat tego miasta".

Istotą powieści jest historia miłości archidiakona Klaudiusza Frollo do pięknej cyganki Esmeraldy. W powieści wydanej w 1831 roku mowa jest o nietypowych jak na tamte czasy problemach fatalnego pragnienia i tolerancji.

muzyka: C. Puni, M. Jarre

choreografia: Siemion Drechin, redakcja choreograficzna Wiktora Szczerbakowa.

libretto (na podstawie powieści Wiktora Hugo-Katedra NMP), Wiktor Szczerbakow

Czas trwania: 2 godziny + 1 przerwa (balet w 2 akcjach).


GNIESZKA CHYLIŃSKA „NEVER ENDING SORRY”

Kiedy: 7 maja 2023 (godzina w trakcie ustaleń)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. 28 października pojawił się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY a wraz artystka ogłasza wiosenną trasę koncertową. W marcu rozpocznie się druga odsłona trasy koncertowej promującej album „NEVER ENDING SORRY”. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:
Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE...Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama... – mówi Agnieszka Chylińska.

Bilety dostępne na ebilet.pl.

Organizator koncertu: Agata Metzler, tel. 669 223 470, Limatola Sp. z o.o.

Management: Top Management Agencja Artystyczna 

Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management.

Partnerzy trasy: TVN, RMF FM


Kabaret HRABI & Czesław Jakubiec w programie „ARIACI”

Kiedy: 25 maja 2023 r. o godz. 20.30

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów - sala koncertowa

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat.

Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy:

Joanna Kołaczkowska,
Dariusz Kamys,
Tomasz Majer,
Łukasz Pietsch
oraz Czesław Jakubiec

Linki:
www.hrabi.pl
www.musiccompany.pl 

Bilety do nabycia na Ebilet.pl (TUTAJ).

Organizator: Music Company sp. z o. o., biuro[at]musiccompany.pl

Zamówienia grupowe: bilety[at]musiccompany.pl, tel.: 48 572 506 609 


Koncert WINTER SONGS – największe świąteczne przeboje

Kiedy: 19 grudnia 2023, godz. 17.30 i 20.15 

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Informacje dostępne TUTAJ.

Bilety dostępne TUTAJ.

Bilety grupowe - powyżej 20 miejsc - tylko firmy i instytucje: bilety[at]musiceverywhere.pl

Kiedy na dworze siarczysty mróz, rozgrzejcie się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym nie tylko przedłużycie świąteczne chwile, ale też rozbudzicie apetyt na karnawałowe szaleństwo. Wokaliści Music Everywhere, soliści Nick Sinckler i Kasia Dereń, niesamowity band, i skrzypce elektryczne, sprawią, że dobrze znane nam „Let It Snow”, „Last Christmas” czy „Jingle Bell Rock” wybrzmią z prawdziwą mocą, jak nigdy dotąd. Z pewnością zaskoczą Was zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak „Jingle Bells” Franka Sinatry czy „Happy Xmas” Johna Lennona. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek „Mary, Did You Know”, „Oh, Holy Night” i najbardziej znanej kolędy „Silent Night”. Szczyptę tajemniczości dodadzą „O Come, O Come Emmanuel” i „Away in a Manger”, po których czeka Was prawdziwy wybuch radości podczas „Joy to the World”, „Hark! The Herald” i wielu innych świątecznych przebojów. Wśród światowych hitów będzie też czas na muzyczną niespodziankę z naszej rodzimej tradycji, którą szykujemy dla Was specjalnie na tę okazję! 

Pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku i przeżycie tego magicznego czasu w ciepłej i radosnej atmosferze.

Organizator: Music Everywhere (strona www dostęp TUTAJ

***

MUSIC EVERYWHERE
Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.

NICK SINCKLER swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r'n'b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe. Po wydaniu singli Feel This Love oraz wspólnie z Kayah "Kochaj różnym być", obecnie przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.

KASIA DEREŃ to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”. W listopadzie 2021 roku ukazał się jej debiutancki album "Moje historie", zajmując już w pierwszym tygodniu preorderu pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.