Warsztaty taneczne - Więcej lat to więcej życia!

Spotkania w każdą środę o godz. 10

>>>>>>>>>>>>> UWAGA <<<<<<<<<<<<<  >>>>>>>>>>>>> UWAGA <<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>> UWAGA <<<<<<<<<<<<<

Szanowni Państwo! 

W związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi jesteśmy zmuszenie zawiesić na 2 tygodnie  (z możliwością przedłużenia) warsztaty taneczne - począwszy od 28 października.
Prosimy o śledzenie naszej strony, gdzie pojawiać się będą informacje i wytyczne dotyczące zajęć.


Dla kogo: dla ludzi dojrzałych (50+), którzy chcą rozwijać w sobie młodość i zadbać o swoje zdrowie.

Kiedy: od 02.09.2020 do 25.11.2020 r. ( w każdy środę o godz. 10.00)

Informacja: Ruch występuje wszędzie, w różnej formie, nieustannie i nieprzerwanie, stanowi nieodłączną część naszego życia. Jest fundamentem życia i funkcjonowania w świecie. Poprzez taniec wprawiamy w ruch całego siebie, rozwijamy sprawność fizyczną, ożywiamy wyobraźnię oraz chęć do życia.

Zapraszamy na zajęcia taneczne dedykowane ludziom po 50. roku życia, którzy chcą pielęgnować w sobie młodość i zdrowie. Uczestnicy odbędą taneczną i muzyczną podróż po różnych częściach świata, sięgniemy do utworów z naszych wspomnień oraz poznany zupełnie nowe. Zapraszamy do tańca oraz inspirujących rozmów. 

Pierwsze zajęcia będą pilotażowe. Opowiemy o warsztatach i pokażemy, jak będą wyglądać, żeby mogli się Państwo przekonać, że warto w nich brać udział!

Udział w zajęciach kosztuje 10 zł (lub 30 zł miesięcznie)

Bilety na zajęcia do kupienia TUTAJ

Karnet do kupienia TUTAJ

Co ze sobą zabrać:

Wygodne, lekki ubranie (najlepiej miękkie, żeby nadawało się do ruchu i tańca)

Wodę do picia

 

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału pod numerem telefonu: 32 609 03 32 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00) lub mailowo na adres: anna.zajac@miasto-ogrodow.eu 

 

Przestrzeń Sztuki: Taniec to nowe miejsce w Katowicach służące popularyzacji sztuki tańca. Usytuowana w siedzibie Miasta Ogrodów na placu Sejmu Śląskiego zaprasza m.in.: na regularne warsztaty taneczne i spektakle teatru tańca.

Projekt Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. 
Współorganizatorem projektu w Katowicach jest Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Partnerzy:
Stowarzyszenie Imagination Space Center, Fundacja Jazdaa Polska!, Teraz/ Now Collective (Holandia),  nieformalna grupa artystyczna Vagabond Physical Collective