Zajęcia tańca współczesnego

Zajęcia mają na celu zaznajomić uczestników z techniką tańca współczesnego. Prowokowanie uczestnika do sytuacji pokonywania/przekraczania swoich barier w ciele tym samym poznawania lepiej samego siebie oraz otoczenia. Nie dawanie satysfakcji, a motywowanie do zgłębienia tematu. Pomoc w pozbyciu się nawyków poprzez prace nad świadomością swojego ciała, poszukiwanie prawdy za pomocą intuicji poprzez taniec. Uczestnik poprzez naukę tańca i pracy nad swoim ciałem, jest w stanie odnaleźć swoją pasję i cel w życiu oraz motywację do zwiększania swoich umiejętności.

W szczególności zapraszamy osoby posiadające doświadczenie taneczne, ruchowe bądź muzyczne i rytmiczne (np. uczestnicy zajęć z zakresu tańca współczesnego lub innej formy aktywności fizycznej, studenci tańca, studenci rytmiki itp.)

MIEJSCE WARSZTATÓW

Zajęcia odbywać będą się na sali 211 / Sali koncertowej, zlokalizowanej w budynku Katowice Miasto Ogrodów przy ul. Pl. Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach.

TERMIN (październik-listopad)

W każdą środę w godzinach 19:15-20:45

KOSZT:
Pierwsza lekcja bezpłatnie
10 zł pojedyncze zajęcia >>> BILETY

ZAPISY:

Aby wziąć udział w zajęciach, należy przesłać zgłoszenie na adres e-mailowy o tytule: „zajęcia z tańca współczesnego”

katowice.ps.taniec@gmail.com

 

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Współorganizatorem projektu w Katowicach jest Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego