TYLKO bez SZALEŃSTW
dekoracyjna

TYLKO bez SZALEŃSTW

czyli przecięcie na piechotę BĘDZIŃSKIEGO POWIATU

227. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Kiedy: 11.03.2023 / trasa całodzienna

Gdzie: powiat będziński

Dojazd z Katowic: godz. 10.16, przystanek ZTM Katowice Sokolska, A11

Zbiórka: godz. 10.50, przystanek ZTM Czeladź Wojkowicka Pętla

Kierownictwo zamieszania: Paweł Graja

Czeladź Wojkowicka, Boleradz, Grodziec, Dorotka, Las Grodziecki, Gzichów i Syberka. Na trasie prawdopodobne ognisko. Zapraszamy!

Udział bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu i ubezpieczenia. Uczestnicy szwendania biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i proszeni są o zachowanie stosownych środków bezpieczeństwa.

Ważne! Potraktujmy ten i inne spacery cyklu jako okazję do oderwania się od smartfonów, które mocno zawężają naszą percepcję rzeczywistości i umiejętność orientacji w terenie. Zakazać nie możemy, ale prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji GPS tudzież innych aplikacji mobilnych.

Paweł Graja, urodzony w Sosnowcu, wychowany w Będzinie, zamieszkały w Katowicach. Absolwent religioznawstwa. Okazjonalny publicysta, redaktor kilku wydawnictw, w których na próżno szukać jego nazwiska. Malarz prymitywista, swego czasu pokazujący swe prace publicznie, ostatnimi czasy malujący raczej do szuflady. Twórca kilku galerii, z których jedna działa od lat bez niego. Od dekady organizator śląsko-zagłębiowskich szwendań okolicznych, umożliwiających licznym wiatrem podszytym duszom, wspólne penetrowanie peryferii otaczającego nas świata.

Powrót