KOLORY x FERBI
MUSIC HUB LIVE! KOLORY X FERBI #4

KOLORY x FERBI

Music Hub Live! #4

Kiedy: 17 marca 2023, godz. 19.00 (otwarcie drzwi), godz. 20.00 (start)

Gdzie: Music Hub (Katowice Miasto Ogrodów, wejście od strony JazzClubu Hipnoza, poziom minus 1)

Wstęp biletowany (30 zł płatne przed wejściem.*)

Music Hub na co dzień zamieszkały przez zespoły związane z projektem Dzielnica Brzmi Dobrze zaprasza na czwarty koncert klubowy spod znaku Music Hub Live! Tym razem zagrają zespoły KOLORY  oraz FERBI. 

KOLORY (Laureaci I edycji Dzielnicy Brzmi Dobrze) od kilku lat się występują na polskich scenach i festiwalach. Zagrali na dawnym Przystanku Woodstock, Fest Festivalu, Spring Break'u, Alter Feście i wielu mniejszych inicjatywach. Wydali dotychczas EP'ki Vivid i Shine, single oraz debiutancką płytę pod tytułem „Chcieliśmy Tylko Coś Poczuć”. Ich utworom towarzyszy wiele teledysków, a samą muzykę Kolorów słychać w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych i na wielu playlistach serwisów społecznościowych. Z nowym materiałem i świetnym live band 'em, szykują się na uderzenie do publiki w tym roku.
Spotify KOLORÓW ⇔ YouTube KOLORÓW ⇔ Facebook @koloryband ⇔ Instagram @koloryband [Linki otworzą się w nowych oknach]

FERBI to efekt uboczny zajawki muzyką poważną i osiedlową. Powstały jako alter ego, które miało siedzieć cicho i przyglądać się temu, jak w różnych stylach muzycznych można odnaleźć tę samą wrażliwość. Po latach wyszło na powierzchnię, sukcesywnie łącząc z pozoru skrajne światy. Artur Kubik, aka FERBI, rapuje, gra na kontrabasie i produkuje. Nie ogranicza się do jednej stylistyki w rapie, lecz dostosowuje ją do ładunku emocjonalnego, który ma przenosić każdy kawałek. Artysta, razem z zespołem, mają na swoim koncie koncerty na Juwenaliach Śląskich, w katowickim Spodku, dwukrotny support Vito Bambino, 31. finał WOŚP w Mikołowie jako headliner oraz wiele festiwali. W 2022 odpalili poboczny projekt – HOP ON – czyli hip-hopowe jam session, łączące improwizację muzyczną z rapem i freestylem.

Linki do stron Ferbi [Link otworzy się w nowym oknie]


*50% zniżki dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca

 

Powrót