CZARNY KOŃ WIDEOKLIPU
dekoracja

CZARNY KOŃ WIDEOKLIPU

Pokazy konkursowe Ars Independent Festivalu

Kiedy: 21 września 2023, godz. 19.00 – 22.00

Gdzie: Absurdalna (ul. Dworcowa 3, Katowice)

Bilety: 16 zł (50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca) do nabycia na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie] lub na bramce przed wydarzeniem (w miarę dostępności miejsc). Bilet obejmuje pokaz 2 setów wideoklipów (po ok. 1 godz. każdy) z krótką przerwą pomiędzy oraz ogłoszeniem wyników po seansie.

Dostępność: do lokalu prowadzi kilka schodów – nie ma na miejscu podjazdu dla wózków. Łazienka nie jest przystosowana dla osób o szczególnych potrzebach.

Jesienią na Ars Independent powraca uwielbiany przez festiwalową publiczność konkurs Czarny Koń Wideoklipu! W konkursie zobaczymy wideoklipy z lat 2021-2023. Reżyserzy i reżyserki powalczą o tytuł Czarnego Konia Wideoklipu i nagrodę pieniężną w wysokości 500 €. O zwycięstwie zadecyduje publiczność w wyniku głosowania po seansie.

Ars Independent odbywa się w formule czterech odsłon w roku: wiosennej (marzec), letniej (czerwiec), jesiennej (wrzesień) oraz zimowej (grudzień). Organizatorami wydarzenia są instytucja kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

 


KTW GZM 2029

 

Kandydat na Europejską Stolicę Kultury 2029

 

Powrót