Lato z mobilnym Muzykodromem

8 sierpnia

UWAGA! Ze względu na pogodę spotkanie odbędzie się w sali Muzykodromu (Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice)

Dla spadających gwiazd

8 sierpnia, godz. 11.00
Lokalizacja na pogodę: Dolina Trzech Stawów – teren przy krokodylu (naprzeciwko dużej łąki, na której zazwyczaj odbywają się imprezy)
Lokalizacja na niepogodę: sala Muzykodromu w Mieście Ogrodów

Obowiązują zapisy: anna.czubak@miastoogrodow.eu
Uwaga! O dokładnym miejscu zbiórki, będziemy informować mailowo jeszcze rano w dniu warsztatów. Warsztaty są dla dzieci w wieku 6-10 lat z rodzicami.

Prowadzenie: Asi Mina

8 sierpnia w nocy Księżyc będzie w nowiu, i nie będzie świecił tak jasno jak zwykle. To daje możliwość lepszego obserwowania spadających gwiazd po zmroku. Na naszym spotkaniu przygotujemy się do tego wydarzenia i zagramy improwizowany koncert tworząc muzykę, a może nawet piosenkę „Dla Spadających Gwiazd”. Perseidy, deszcz meteorytów – ta nazwa i bez dodatkowych dźwięków brzmi pięknie i daje dużo przestrzeni dla naszej wyobraźni! Stacja lotów muzycznych proponuje stworzenie naszego prywatnego mikrokosmosu na Ziemi. Chociaż na chwilę. Muzyka ma taką siłę. Lećmy!

Zabierzcie wodę, ubierzcie się wygodnie.

Spotkanie jest bezpłatne