NIEDOMKNIĘTA PĘTLA
Rysunek autorstwa Pawła Graji przedstawiający wędrownika na pentaloidalnym labiryncie. NIEDOMKNIĘTA PĘTLA 
211. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne / Kiedy: 2 lipca 2022, trasa całodzienna / Gdzie: z Chruszczobrodu do Łaz / Kierownictwo zamieszania oraz kreacja niedopowiedzeń: Paweł Graja / Zbiórka: godz. 10.40, Chruszczobród dworzec PKP / Dojazd z Katowic: pociąg Kolei Śląskich (KS 40612 S1 rel. Gliwice – Częstochowa) o godz. 9.57.

NIEDOMKNIĘTA PĘTLA

211. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Kiedy: 2 lipca 2022, trasa całodzienna

Gdzie: z Chruszczobrodu do Łaz

Kierownictwo zamieszania oraz kreacja niedopowiedzeń: Paweł Graja

Zbiórka: godz. 10.40, Chruszczobród dworzec PKP

Dojazd z Katowic: pociąg Kolei Śląskich (KS 40612 S1 rel. Gliwice – Częstochowa) o godz. 9.57. 

 

Zapraszamy ponownie na peryferia środkowej Jury. Po ubiegłotygodniowej wizycie na Bukowej Górze, kiedy to przy sobótkowym pretekście podziwialiśmy relikty neolitycznych megalitów, tym razem klei się nam plan następujący: dużo lasów, skał, a także pól. Niegowonice, zbiornik w Centurii, Rokitno Szlacheckie, zbiornik w Łazach... Co jeszcze zobaczymy w międzyczasie? Zważcie, proszę, że odcinek wyznaczony dwoma punktami zawiera w sobie nieograniczoną ilość punkcików. Wyprawę zakończymy na dworcu kolejowym w Łazach.

Udział bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu i ubezpieczenia. Uczestnicy szwendania biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i proszeni są o stosowanie stosownych środków bezpieczeństwa.

 

Powrót