„Roztańczona Zimowieść”
zdjęcie prowadzącej spotkanie, logo stacji lotów muzycznych, hasło: Roztańczona zimowieść, dorysowane abstrakcyjne stworki

„Roztańczona Zimowieść”

Najbliższe spotkanie Muzykodromu

Muzykodrom dla dzieci w wieku 4-6 lat (z opiekunami)

Kiedy: 17 grudnia, godz. 10.30

Gdzie: sala Muzykodromu (I piętro)

Prowadzenie: Kasia Grysko i AsiMina

Bilety: 5 zł do nabycia na Interticket.pl (TUTAJ)

Uwaga! Bilet kupujemy tylko dziecku. Prosimy o obuwie zmienne.

Zimowieść to zupełnie nowa forma opowiadanie zimowych historii! W naszych zimowieściach zima jest tancerką, płatki śniegu wirują do muzyki wiatru, a choinki kołyszą swoimi wierzchołkami niczym dyrygent batutą podczas koncertu orkiestry. Do tej niezwykłej sceny dołączają wybitnie roztańczone zające i nieco ospałe, bo wybudzone tym zimowym balem, niedźwiadki z głębi lasu... Czego i kogo tam nie ma! Jeśli wydaje się Wam, że zima to czas zasypiania i odpoczynku, na pewno nigdy nie byliście w naszym lesie! I to właśnie dla Was jest nasza Roztańczona Zimowieść! Podczas spotkania poruszymy zimową bajkę i spróbujemy opowiedzieć ją ruchem i tańcem! Czy język naszego ciała wystarczy, aby stworzyć piękną zimowieść?

Kasia Grysko – tancerka, arteterapeutka, inicjatorka działań twórczych. Założycielka Przestrzeni Czułych Emocji „Listopadowy Projekt” - miejsca, w którym czas zwalnia, a duch odpoczywa. Po zejściu ze sceny, po wielu latach pracy w zawodzie tancerki, zaczęła odkrywać pokłady możliwości ruchu i tańca w połączeniu z innymi dziedzinami sztuki jako ścieżki samopoznania, rozwoju i zadbania o swoje emocje. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, ale to właśnie najmłodsi są grupą, w której czuje się najlepiej, ponieważ bez skrępowania może wydobywać z siebie dziecięcą część swojej natury. Stale w ruchu. Zawsze z muzyką w tle i książką w torbie. Blisko natury. Wierzy, za pisarką Isabel Allende, że dla każdego znajdzie się miejsce.

 

Powrót